Eric Shoves Them In His Pockets

 

Bio

Trio Huberta, Christopha i Szymona, dwóch kuzynów i typa, którego poznali w liceum. Jeden jest wysoki, drugi też jest wysoki, trzeci jest niski, ale za to śpiewa. Na wiosnę 2013 roku, własnym nakładem, wydali debiutancki minialbum "Lay Down". Utwory na nim zarejestrowane lubią grać podczas prób i koncertów. W sumie bardziej koncertów niż prób.

 

Grali m.in. na Pikniku Co Jest Grane, na Wiśle w ramach cyklu koncertów "LADO w mieście", na deskach Teatru Dramatycznego, ale także i w mniej dystyngowanych miejscach. Ich muzyka znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Wszystko Płynie". W maju 2013 roku pojechali w trasę po piętnastu niemieckich miastach jako support zespołu Paula i Karol (w którym nota bene grają Szymon i Christoph). Eric Shoves Them In His Pockets wakacje spędzili w Warszawie koncertując oraz dokończając debiutancką płytę długogrającą.

 

Jest to zespół, który nie chciał być zespołem rockowym, ale jednak gdzieś tam nim jest. Chciał grać muzykę smutną, a podobno gra wesołą. Nie chciał grać piosenek, ale je pisze. Trochę obok, ale jednak w punkt, Eric Shoves Them in His Pockets dążą do celu.

 

Pierwszy album Eric Shoves Them In His Pockets zatytułowany "Walk It Off" ukazał się 25 października 2013 roku nakładem Thin Man Records.

Skład:

 

Szymon Najder
Christoph Thun
Hubert Woźniakowski

Dyskografia:

2013 - „Lay Down” EP
2013 - „Walk It Off”

Kontakt/booking:

info@thinman.pl

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl